IRONpet Cat Beef 100 % monoprotein konservai 200 g - 15873

Užsakymą sudaro 8 vnt.
€13.94
Tax included
Quantity
Out-of-Stock

Super premium klasės šlapias kačių maistas, pagamintas iš 100% natūralių ingredientų. Sudėtyje yra aukštos kokybės baltymų ir lengvai virškinamų angliavandenių. Pašaras praturtintas kačių sveikatai naudingais mineralais ir vitaminais. Jame yra tik vienas gyvulinių baltymų šaltinis stambiai sumaltų jautienos gabalėlių pavidalu – monoproteinas, kuris užtikrina lengvą virškinamumą ir maistinių medžiagų pasisavinimą. Pašaruose nėra vištienos, grūdų ar sojos. Todėl jis yra be glitimo, hipoalergiškas ir lengvai virškinamas net katėms, kurių virškinimo sistema yra jutri. Natūralaus pluošto šaltinis – žirniai ir morkos, kurios teigiamai veikia imunitetą. Esamas taurinas skirtas tinkamam širdies raumens funkcionavimui, smegenų audinio vystymuisi ir riebalų virškinimui. Mineraliniai jūros dumbliai, užtikrina gerą kailio, odos būklę ir virškinimą.

Sudėtis: jautiena (mėsa, kepenys, širdis, plaučiai) 90%, daržovės (žirniai, morkos) 5%.

Priedai: vitaminas D3 (200 MJ / kg), kalio jodatas (0,2 mg / kg), mangano gliukonatas (1,5 mg / kg), cinko citratas (10 mg / kg), taurinas, jūros dumbliai.

Analitinės sudedamosios dalys: rupieji baltymai 12%, žalia riebalai 5%, žalia ląsteliena 2%, žali pelenai 0%, drėgmė 81%.

Rekomenduojama paros dozė: Šerti vieną kartą per dieną bendru pašaro racionu ne daugiau kaip 100 g pašaro 2 kg katės svorio. Būtina užtikrinti gerą prieigą prie geriamojo vandens.

IronPET
15873
New product

Data sheet

Kiekis pakuotėje
8
Gamintojo įpakavimas
8 vnt.
chat Comments (0)
arrow_upward